Oferty pracypracownik ochrony (dla osób z orzeczeniem)
pracownik ochrony (dla osób z orzeczeniem) A-trybut - Polski HR S.A. Cieszyn; Bielsko Biała (śląskie)
pracownik ochrony (dla osób z orzeczeniem) A-trybut - Polski HR S.A. Cieszyn; Bielsko Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Obowiązki

- Ochrona osób i mienia,
- praca w systemie zmianowym.

Wymagania

- Chęci do pracy,
- niekaralności.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ,
- zatrudnienie na PEŁEN ETAT.

orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bytom (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Zgorzelec (dolnośląskie)
Opublikowano 22 maja 2018
Rabka Zdrój (małopolskie)
Opublikowano 21 maja 2018