Oferty pracyAsystent ds. rozliczeń magazynowych
Asystent ds. rozliczeń magazynowych Szczecin (zachodniopomorskie)
Asystent ds. rozliczeń magazynowych Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

Asystent ds. rozliczeń magazynowych

Praca biurowo/magazynowa w firmie produkcyjnej zlokalizowanej na terenie  prawobrzeża Szczecina.

Proponujemy Ci:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Główne obowiązki:
- Wystawianie dokumentów magazynowych i transportowych
- Bezpośredni jak i telefoniczny kontakt z działem handlowym
- Ścisła współpraca z kierowcami i działem logistyki

Powinieneś:
- Wykazywać się dyspozycyjnością - praca w systemie 3 zmianowym
- Posiadać chęci do pracy
- Nie wymagamy doświadczenia

CV prosimy przesyłać podając w temacie: Asystent ds. rozliczeń magazynowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)