Oferty pracyosoba sprzątająca (z orzeczeniem)
osoba sprzątająca (z orzeczeniem) A-trybut - Polski HR S.A. Cieszyn; Bielsko Biała (śląskie)
osoba sprzątająca (z orzeczeniem) A-trybut - Polski HR S.A. Cieszyn; Bielsko Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 23 dni

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba sprzątająca ( z orzeczeniem)

Zakres obowiązków:
sprzątanie pomieszczenia biurowego, pomieszczenia socjalnego,
bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach,
inne dodatkowe prace porządkowe,

Od kandydatów oczekujemy:
znajomości środków czystości i umiejętności ich stosowania,
znajomości obsługi sprzętu AGD,
sumienności, dokładności, samodzielności,
dyspozycyjności do pracy

umowa o pracę

oferta przeznaczona dla osób z aktualny orzeczeniem o niepełnosprawności

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy