Oferty pracySpecjalista IT – Absolwent Uczelni Technicznej
Specjalista IT – Absolwent Uczelni Technicznej Mondi Pro Słubice (lubuskie)
Specjalista IT – Absolwent Uczelni Technicznej Mondi Pro Słubice (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 23 dni

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT / Absolwent Uczelni Technicznej

Oferta skierowana jest dla osób bez doświadczenia gotowych do relokacji.

Miejsce pracy: Słubice

Twoimi zadaniami będą:

  • Zarządzanie serwerami na terenie zakładu w Słubicach
  • Bieżące monitorowanie lokalnych sieci informatycznych
  • Diagnostyka sprzętu komputerowego i nadzór nad jego użytkowaniem
  • Nadzorowanie zakupów sprzętu IT
  • Wsparcia techniczne pracowników (help desk)
  • Udział i realizacja projektów związanych z obszarem IT.

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..

  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem IT
  • Praca związana ściśle z zaawansowanym systemami będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem
  • Interesuje Cię rozwój zawodowy i jesteś otwarty na intensywną naukę
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Masz za sobą pierwsze praktyki studenckie związane z obszarem informatyki
  • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy
  • Jesteś nastawiony na współpracę z zespołem
  • Jesteś otwarty na relokację do Słubic
  • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia. Aplikuj i dowiedz się więcej!

Firma przygotowała dla Ciebie:

  • Wdrożenie w firmie w Niemczech
  • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, a także poszerzanie umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych
  • Pracę w  zgranym zespole fachowców
  • Dokładny zakres i sprecyzowaną ścieżkę awansu
  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)
Opublikowano 2 lutego 2018
Poznań (wielkopolskie)