Oferty pracyKELNER / KELNERKA Niemcy/Muenster i okolice
KELNER / KELNERKA Niemcy/Muenster i okolice BestHill Work Niemcy (Niemcy)
KELNER / KELNERKA Niemcy/Muenster i okolice BestHill Work Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

KELNER / KELNERKA

Opis stanowiska:

  • obsługa gości w barze i restauracji
  • realizacja i wydawanie posiłków
  • dbanie o czystość

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym, dobrym, komunikatywnym
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • odpowiedzialność, uczciwość, gotowość do pracy

Oferujemy:

  • legalnie zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • stałe miejsce pracy
  • opłacone zakwaterowanie i wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od pon- pt w godz 9.00-17.00

pod numerem tel. 789 362 250  lub 799 956 165

Akrualne oferty pracy: www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lipsk (Niemcy)
Opublikowano 24 maja 2018
Rostock (Niemcy)