Oferty pracySPAWACZ 136 i 138 , Belgia
SPAWACZ 136 i 138 , Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia)
SPAWACZ 136 i 138 , Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 23 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji
pracowników. Dla Naszego belgijskiego klienta- wykonawcy konstrukcji stalowych oferującego produkcję stali od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 136 i 138 , Belgia

miejscowość: Eeklo

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynków, mostów, hal produkcyjnych) różnymi metodami, praca bezpośrednio z rysunkiem technicznym. Praca na hali.

Obowiązki:

  • Spawanie grubej stali
  • Metody spawania: 136, 138, PF, PA, PE
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie jako spawacz Mag oraz Tig (certyfikaty nie są wymagane)
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość ISO 9606 -1
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane własne auto
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Certyfikat VCA –mile widziany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 14,44-15,36  €/h brutto - w zależności od doświadczenia
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
  • praca od poniedziałku do piątku, 39 h tygodniowo ( możliwość pracy w sobotę)
  • nadgodziny płatne 150%
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne)

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Dodatkowe informacje:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lokeren (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Okolice Antwerpii (Belgia)
Opublikowano 16 lutego 2018