Oferty pracySpecjalista ds. technicznej obsługi klienta – Berlin
Specjalista ds. technicznej obsługi klienta – Berlin Berlin (Niemcy)
Specjalista ds. technicznej obsługi klienta – Berlin Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 lutego 2018, do końca 1 dzień

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. technicznej obsługi klienta

Zakres zadań:

  • przetwarzanie zapytań klientów oraz zamówień
  • tworzenie ofert, realizacja zamówień, śledzenie (nadzorowanie) zamówień
  • ścisła, codzienna współpraca z dostawcami z Polski
  • serwis i sprzedaż
  • przetwarzania danych osobowych
  • tworzenie reklamacji i ich przetwarzanie
  • korzystanie z programów komputerowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub handlowe
  • wykształcenie wyższe uczelni technicznej - mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, przynajmniej poziom B2
  • pierwsze doświadczenie zawodowe w sprzedaży technicznej
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • odpowiedzialność, samodzielność, niezawodność, komunikatywność
  • zorientowanie na klienta, pewność siebie w kontakcie z klientem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • urozmaicona praca w zorientowanym na cele zespole
  • wysoko zmotywowane i przyjazne otoczenie
  • obszerne szkolenie
  • zatrudnienie długoterminowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie):

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

(Data aktualizacji: czwartek, 15 lutego 2018)