Oferty pracyStolarz - Cieśla Ogólnobudowlany
Stolarz - Cieśla Ogólnobudowlany HRBC Group Nicea (Francja)
Stolarz - Cieśla Ogólnobudowlany HRBC Group Nicea (Francja) Aplikuj Opublikowano 15 lutego 2018, do końca 1 dzień

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie.

Obecnie, dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pilnie osób do podjęcia pracy jako:

Stolarz- Cieśla

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

  • praca w nowym drewnie
  • wykonywanie domów w całości z drewna, budowa domów od podstaw
  • wykonywanie konstrukcji dachowych z drewna
  • wykonywanie bardaży, tarasów, balustrad itd

Wymagania:

  • znajomość języka francuskiego ( 1 osoba z 2 musi znać język)

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ premie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie  .

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC (t.j. INTERIMAX APT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, A-TEAM RECRUITMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Z.Słomińskiego15/506, 00-195Warszawa ) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

(Data aktualizacji: czwartek, 15 lutego 2018)