Oferty pracyFryzjerka/staż
Fryzjerka/staż Pila (wielkopolskie)
Fryzjerka/staż Pila (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 marca 2018, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta,
  • strzyżenie damskie oraz męskie,
  • umiejętność tworzenia fryzur na różne okoliczności.
  • wysoka kultura osobista,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • umiejętność upięcia, koloryzacji, strzyżenia damskiego, męskiego,
  • dodatkowo- kreatywność, chęć rozwoju,

OFERUJEMY:
• staż zawodowy w różnych miejscach pracy (od 997,40 do 1400zł netto)
• czas trwania 4 miesiące;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• pomoc w znalezieniu miejsca pracy;
• niebanalną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.
• bezpłatny kurs zawodowy
• indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem pracy
• zwrot kosztów dojazdu na szkolenia, kurs zawodowy i staż (do 700 zł stypendium stażowe, do 100zł zwrot kosztów dojazdu do pracy)
• materiały szkoleniowe

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO:
1. Osób niepracujących w wieku 18-64 lat mieszkających na terenie powiatów:
pilskiego, złotowskiego, czarnkowsko - trzcianeckiego, chodzieskiego
2. Osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym lub kwalifikującą się do objęcia wsparciem z pomocy społecznej (np. ze względu na długotrwałe bezrobocie, wykształcenie nie wyższe niz średnie, trudności mieszkaniowe, niepełnosprawność, konieczność opieki nad innymi osobami)
3. Osoby zarejestrowane jako bezrobotne z każdym profilem lub niezarejestrowane;
4. CV prosimy doręczać osobiście lub przez e-mail

(Data aktualizacji: piątek, 9 marca 2018)