Oferty pracyDoradca Klienta
Doradca Klienta Profi Credit Polska S.A. Kłodzko (dolnośląskie)
Doradca Klienta Profi Credit Polska S.A. Kłodzko (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 marca 2018, do końca 1 dzień

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca Finansowy

Opis stanowiska:

Sprzedaż pożyczek gotówkowych,
Badanie zdolności kredytowej klienta,
Aktywne działania marketingowe,
Kontakt z Klientem oraz rozpoznawanie jego potrzeb finansowych,
Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
Obsługa po-sprzedażowa Klienta

Wymagania:

Zaangażowanie,
Otwartość,
Komunikatywność,
Kultura osobista,
Rzetelność i etyka zawodowa.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w obszarze finansowym,
Cykl szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje w obszarze usług finansowych,
Elastyczne godziny pracy,

Najlepsze i najwyższe wynagrodzenie w branży!

Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

(Data aktualizacji: piątek, 9 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Radom (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Kostrzyn (lubuskie)