Oferty pracyElektryk - niemieckie warunki zatrudnienia
Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia Burg (Niemcy)
Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia Burg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy – Burg

Zakres obowiązków:
- składanie i podłączanie sprzętu elektrycznego
- analiza i konserwacja pomiarów układów elektrycznych
- prowadzeni dokumentacji
- obsługa schematów obwodów elektrycznych
- mile widziana znajomość sterowników SPS- SIMATIK S7
- konserwacja maszyn i utrzymanie zasobów operacyjnych
- monitorowanie zautomatyzowanych maszyn i systemów

Wymagania:
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/DE/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)