Oferty pracySAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM
SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM Katowice (śląskie)
SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

Ogłoszenie nr 09/FFK/2018                                                                                                  Katowice, 14.03.2018 r.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

poszukuje pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM

  1. 1.      Zakres obowiązków:

  • realizacja prac związanych z obsługą finansowo-księgową,
  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami UE.

  1. 2.      Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek ekonomiczny, rachunkowość),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata).

  1. 3.      Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole.

  1. 4.      Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo
w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.

Miesięczne zasadnicze wynagrodzenie brutto wynosi 2.300,00 zł/ 2.700,00 zł.

Planowane zatrudnienie: od dnia 16 kwietnia 2018 r.

  1. 5.      Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • skany odpisów/kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie wymagane w procesie rekrutacji na dane stanowisko pracy,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Pliki/skany dokumentów należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:
(w tytule wiadomości należy wpisać: „Ogłoszenie nr 09/FFK/2018).

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa dnia: 28 marzec 2018 r.

Po wstępnej weryfikacji złożonych ofert, w dniach od 04 do 06 kwietnia 2018 r., zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia: 10 kwietnia 2018 r.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)