Oferty pracySpecjalista ds Analizowania i Procesowania + SQL
Specjalista ds Analizowania i Procesowania + SQL Łódź (łódzkie)
Specjalista ds Analizowania i Procesowania + SQL Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

Szukamy Specjalisty ds. Analizowania i Procesowania  ze znajomością SQL

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

Analiza danych

Koordynacja i weryfikacja  procesów

Wspieranie optymalizacji procesów i utrzymywania jakości danych

Czy posiadasz…

Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania, finansów

Doświadczenie w zakresie analizy danych

Biegłą znajomość języka angielskiego

Bardzo dobrą znajomość Excel

Znajomość SQL

Jeżeli tak to … zapraszamy do aplikowania

Gwarantujemy:

Szerokie możliwości rozwoju

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia zawodowego

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, lunche

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)