Oferty pracySprzedawca w salonie - Kraków
Sprzedawca w salonie - Kraków Krakow (małopolskie)
Sprzedawca w salonie - Kraków Krakow (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

Sieć salonów LPelektronik w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: sprzedawca – handlowiec.

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:
• Aktywna sprzedaż produktów elektronicznych
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• Utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami
• Opieka i dbałość o estetyczny wygląd sklepu
• Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

Wymagania:
• Znajomość branży elektronicznej i/lub komputerowej
• Kreowanie jakości sprzedaży, a przez to dbanie o wysokość swojego wynagrodzenia
• Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
• Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
• Zdolności szybkiego uczenia

Mile widziane:
• Zainteresowanie nowymi technologiami bądź znajomość branży elektronicznej lub komputerowej
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Pracę w dużej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,
• Stałe, miesięczne wynagrodzenie + premie uzależnioną od osiągniętych wyników sprzedaży
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)