Oferty pracyMonter wykładzin podłogowych
Monter wykładzin podłogowych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Nicea (Francja)
Monter wykładzin podłogowych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Nicea (Francja) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter wykładzin (2 etaty)

Pomocnik montera (1 etat)

Zakres obowiązków:

  • Montaż wykładzin PCV (spawanie na zimno i gorąco)
  • Prace wykończeniowe (wywinięcie na cokół)
  • Układanie linoleum

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 2 lata; poparte świadectwami pracy lub referencjami
  • Precyzja, dokładność, staranność
  • Mile widziane osoby z autem dyspozycyjnym na wyjazd.
  • Znajomość języka francuskiego (jedna osoba w ekipie).

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (druk A1, składki ZUS opłacone od średniej krajowej, karta EKUZ, ubezpieczenie rodziny);
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia:
    12,04 € brutto/h  - samodzielny monter lub 10,05€ brutto/h - pomocnik
    + dietę wyżywieniową 10€ netto/dzień roboczy, transport i trajet 3,09 + 2,00€/dzień roboczy;
  • Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia i  premię urlopową 10% całkowitego wynagrodzenia;
  • Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę.
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Barchfeld Immelborn (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Ghent Evenstuk, Puurs, Oevel (Belgia)
Opublikowano 19 czerwca 2018
Lublin, Lublin, Lublin, Lublin (Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie, świętokrzyskie)
Opublikowano 15 czerwca 2018