Oferty pracySkładanie i Montaż sprzętu elektronicznego
Składanie i Montaż sprzętu elektronicznego Oddział Szczecin Słubice (lubuskie)
Składanie i Montaż sprzętu elektronicznego Oddział Szczecin Słubice (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2018, do końca 1 dzień

 MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy
kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając
im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa
personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących
agencje zatrudnienia nr 7268.

 Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego poszukujemy osób chętnych do podjęcia
pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Słubice

Składanie i montaż sprzętu elektronicznego

Opis stanowiska:

• Składanie i montaż sprzętu elektronicznego

Od Kandydatów oczekujemy:
• Motywacji do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
• Umiejętności pracy w zespole oraz zdolności manualnych,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem firmy Mondi Polska na
pełen etat,
• Wynagrodzenie składające się z dwóch części (stawka godzinowa + premia
jakościowa),
• Pracę w systemie 2-zmianowym po 8 godzin dziennie,
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny
508 583 376

Ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli przy CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Poznań, Koninko, Gądki, Kórnik, Dachowa, Luboń, Środa Wielk (wielkopolskie)
Opublikowano 14 czerwca 2018
Szczecin (zachodniopomorskie)
Opublikowano 13 czerwca 2018
Poznań, Szamotuły (wielkopolskie)