Oferty pracyAsystent/-tka w dziale HR - Stryków
Asystent/-tka w dziale HR - Stryków Stryków (łódzkie)
Asystent/-tka w dziale HR - Stryków Stryków (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2018, do końca 1 dzień

 OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta – lidera w branży produkcyjnej poszukujemy 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:

Asystent/-tka w dziale HR

(praca dla osoby z niepełnosprawnością w Strykowie)

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja i nadzór nad systemem Workday
  • zarządzanie systemem benefitów oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie
  • wspieranie organizacji szkoleń
  • raportowanie

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, bez pośredników
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju
  • miejsce pracy: Stryków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej

W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in.
w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:

1)     administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k.  z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Stefana Korbońskiego 12

2)     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji
i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3)     posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4)     podanie danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 14 marca 2018)