Oferty pracyPani Elisabeth czeka na Opiekuna — Remshalden
Pani Elisabeth czeka na Opiekuna — Remshalden Tczew (pomorskie)
Pani Elisabeth czeka na Opiekuna — Remshalden Tczew (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2018, do końca 1 dzień

Atuty oferty:

- piękna okolica
- premia wielkanocna
- osobny pokój z łazienką
- wolne weekendy

Opis oferty: Do opieki podopieczna poruszająca się za pomocą rollatora, mieszkająca w uroczej miejscowości. Seniorka jest po udarze i wymaga pomocy przy codziennych czynnościach. Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki i wspiera opiekuna w codziennych obowiązkach. Podopieczni lubią spędzać weekendy z rodziną, która mieszka w sąsiedniej miejscowości.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/myciu
- Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
- Podawanie lekarstw
- Dotrzymywanie towarzystwa

Oczekujemy:

- dobrej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym
wieku
- prawa jazdy (mile widziane)
- życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 1250 EUR netto + premia wielkanocna!
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej
(ponad 4400 zł brutto!)
- podpisanie jednej czytelnej umowy
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pokrycie kosztów podróży w obie strony
- opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), 9 piętro, lok. 910

Tel.: 666 826 907

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

(Data aktualizacji: środa, 14 marca 2018)