Oferty pracyPracownik hali- wykładanie towaru Miasto: Czeladź
Pracownik hali- wykładanie towaru Miasto: Czeladź Czeladź (śląskie)
Pracownik hali- wykładanie towaru Miasto: Czeladź Czeladź (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2018, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali- wykładanie towaru

Miasto: Czeladź

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wykładanie towaru

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie

- stawka 14 zł brutto/h

- praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

- praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

(Data aktualizacji: środa, 14 marca 2018)