Oferty pracyOperator - Programista frezarek/tokarek CNC (MFP/07/17)
Operator - Programista frezarek/tokarek CNC (MFP/07/17) Weegree Weiden (Niemcy)
Operator - Programista frezarek/tokarek CNC (MFP/07/17) Weegree Weiden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 marca 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator - Programista frezarki/tokarki CNC

Miejsce pracy: Weiden

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku operatora - programisty frezarki/tokarki CNC w firmie zajmującej się produkcją systemów automatyki do branży logistycznej.
  • Samodzielne programowanie i obsługa frezarki/tokarki CNC Mazak i Geminis GT5 ze sterowaniem Mazatrol i Matrix, Heidenhain.i
  • Wykonywanie produkcji seryjnej i pojedynczej małych i dużych części do maszyn.
  • Praca z rysunkiem technicznym 2D i 3D.
  • Praca z maszynami 4 i 5 osiowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie obróbki metali.
  • Doświadczenie minimum 3 lata w pracy na ww. stanowisku.
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego 2D i 3D.
  • Doświadczenie przy obróbce metalu.
  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność.
  • Własny samochód -mile widziany.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53

(Data aktualizacji: środa, 21 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Genk (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Gogolin (opolskie)
Bruksela (Belgia)
Opublikowano 24 września 2018