Oferty pracyCieśla szalunkowy
Cieśla szalunkowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Cała Holandia (Holandia)
Cieśla szalunkowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Cała Holandia (Holandia) Aplikuj Opublikowano 26 marca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, holenderskiej Agencji Zatrudnienia prowadzimy rekrutację na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem szalunków tradycyjnych i systemowych (PERI, DOKA, NOE albo ULMA) - stropy, ściany, schody,słupy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie).
  • Mile widziane własne auto dyspozycyjne na wyjazd.
  • Własna odzież robocza i narzędzia.

Oferujemy:

  •  Legalne zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej.
  • Wynagrodzenie tygodniowe : 425 - 475€ netto ( 40 godzin).
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.
  • Możliwość długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)
Opublikowano 18 października 2018
Hamburg (Niemcy)
Roussillon (Francja)
Opublikowano 12 października 2018