Oferty pracyKierownik Działu IT
Kierownik Działu IT DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie)
Kierownik Działu IT DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 28 marca 2018, do końca 1 dzień

Nasz klient należy do czołowych producentów wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Firma zaopatruje znanych producentów artykułów gospodarstwa domowego w kraju oraz w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Sukces firmy opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów.

Do zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy zmotywowanego pracownika na stanowisko:

Kierownik Działu IT

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • nadzór nad funkcjonowaniem infrastruktury sieciowej firmy, hardware i software
  • opracowywanie koncepcji optymalizujących wykorzystanie struktury IT
  • zdefiniowanie i realizowanie polityki bezpieczeństwa informatycznego firmy
  • udział i nadzór nad wdrożeniem nowego systemu ERP
  • konfigurowanie i testowanie funkcjonalności poszczególnych elementów systemu: Exchange, domena, ERP, EDI, IWM
  • obsługa/ konfiguracja sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w firmie
  • codzienna kontrola archiwizacji danych
  • bieżąca koordynacja obsługi systemu informatycznego z zewnętrznymi usługodawcami
  • przestrzeganie procedur i instrukcji Zintegrowanego Systemu Zarządzania, obejmującego jakość, ochronę środowiska i bezpieczeństwo i higienę pracy
  • ścisła współpraca z działem IT w zagranicznej spółce-matce, jak i z poszczególnymi działami polskiej spółki

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych
  • minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych
  • dobra znajomość rynku, technologii i metodologii prowadzenia projektów IT
  • doświadczenie we wdrażaniu, konfigurowaniu oraz obsłudze systemów ERP
  • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej (mile widziane)
  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz wysoka samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawe i ambitne zadania
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883”.

(Data aktualizacji: środa, 28 marca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 28 września 2018
Opublikowano 26 września 2018