Oferty pracySpawacz 135/136 MAG
Spawacz 135/136 MAG Unterlüß (Niemcy)
Spawacz 135/136 MAG Unterlüß (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Naszych 700 współpracowników pracuje przy interesujących projektach w najróżniejszych branżach. Poprzez innowacje i perspektywiczne działanie gwarantujemy najwyższą jakość a do naszych klientów należą znane przedsiębiorstwa

W związku z tym, że  jako firma chcemy się dalej rozwijać, poszukujemy wsparcia dla naszego teamu na stanowisku:

Spawacz 135/136 MAG

Zadania:

  • spawanie metodą MAG 135/ 136/ 138 (w zależności od zlecenia),
  • praca według rysunku technicznego oraz budowa maszyn według planu,
  • spawanie w pozycjach wymuszonych,
  • spawanie mostów dźwigów, czołgów, wozów pancernych
  • spawanie stali czarnej i pancernej

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,
  • certyfikaty spawalnicze,
  • prawo jazdy kat. B + Auto,
  • doświdczenie zawodowe,

Oferujemy:

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
  • długoterminowa praca w jednym miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 16,00 – 18,00 €/h Brutto w zależności od kwalifikacji
  • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
  • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
  • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
  • płatny urlop 24 – 30 dni w roku
  • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony od 200€
  • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150€
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • opieka koordynatora polskojęzycznego

(Data aktualizacji: piątek, 6 kwietnia 2018)