Oferty pracySpecjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji Poznań (wielkopolskie)
Specjalista ds. Rekrutacji Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Tigura Sp. z o.o. –  w związku z intensywnym rozwojem własnych struktur, poszukuje Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Rozwijanie metod i narzędzi niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych;
  • Selekcja aplikacji;
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami;
  • Kontakt z Klientem;
  • Aktywne poszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista;
  • Zdolności analityczne, dokładność, sumienność oraz samodzielność;
  • Umiejętność budowania relacji i wspierania współpracowników;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość pakietu MS Office.

 OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system motywacyjny;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy;
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na podany adres email z dopiskiem „Specjalista ds. Rekrutacji”

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 kwietnia 2018)