Oferty pracyMłodszy/a Monter/ka - bez doświadczenia
Młodszy/a Monter/ka - bez doświadczenia Oddział Szczecin Szczecin (zachodniopomorskie)
Młodszy/a Monter/ka - bez doświadczenia Oddział Szczecin Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 24 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy/a Monter/ka

Miejsce pracy: Szczecin - Dąbie

Opis stanowiska:

  • produkcja szaf i paneli sterowniczych
  • proste prace monterskie polegające na przyłączaniu drobnych elementów
  • praca przy pomocy instrukcji
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie
  • benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Poznań, Szamotuły (wielkopolskie)
Opublikowano 16 kwietnia 2018
Opublikowano 12 kwietnia 2018
Opublikowano 11 kwietnia 2018