Oferty pracySTOLARZ (lub pomocnik) - praca od zaraz!!!
STOLARZ (lub pomocnik) - praca od zaraz!!! Południe Niemiec (Niemcy)
STOLARZ (lub pomocnik) - praca od zaraz!!! Południe Niemiec (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowiska:

Stolarz lub pomocnik stolarza

Zakres obowiązków zależny od stanowiska:

- produkcja różnych elementów budowlanych (schodów, drzwi, okien, szalunków), mebli, elementów jachtów

- cięcie i obróbka powierzchni

- wykorzystywanie maszyn do obróbki drewna ( piły, heblarki, frezarki, prasy , maszyn CNC itp.) oraz odpowiednich narzędzi

- kontrolowanie jakości dostarczonych materiałów i kontrolowanie wykonywanej pracy

- lakierowanie mebli (opcjonalnie)

- montaż mebli (opcjonalnie)

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- proponowane wynagrodzenia (zależne od poziomu znajomości języka niemieckiego, wykształcenia oraz doświadczenia):

a) Stolarz meblowy (wykwalifikowany): od 12,50 euro brutto/h

b) Pomocnik stolarza:  od 10,10 euro brutto/h

- dodatkowo dieta od 4,00 do 6,00 euro netto za każdą przepracowaną godzinę

- miejsce pracy: południowe Niemcy

- pomoc w jego znalezieniu zakwaterowania z cenie 15-25 euro za dobę

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe lub doświadczenie na ww. stanowisku

- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)