Oferty pracySpawacz gazowy 311 (AUTOGEN)
Spawacz gazowy 311 (AUTOGEN) KOBLENZ (Nadrenia-Palatynat) (Niemcy)
Spawacz gazowy 311 (AUTOGEN) KOBLENZ (Nadrenia-Palatynat) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Spawacz gazowy 311 (AUTOGEN)

Zakres obowiązków:

- spawanie gazowe rur (AUTOGEN)

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: KOBLENZ  (Nadrenia-Palatynat)

- wynagrodzenie: od 13,00 euro brutto/h + 40,00   euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania:

- podstawowa  znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- aktualne uprawnienia spawalnicze

- znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)