Oferty pracySprzedawca w sklepie odzieżowym - Niemcy, Sylt
Sprzedawca w sklepie odzieżowym - Niemcy, Sylt Westerland (Niemcy)
Sprzedawca w sklepie odzieżowym - Niemcy, Sylt Westerland (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.

 Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Sprzedawca

Lokalizacja  - wyspa Sylt, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż konfekcji
  • Obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o porządek
  • Wykładanie towaru, dbałość o właściwą ekspozycję towaru

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy – minimum rok
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – minimum A2, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista, miłe usposobienie
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym
  • Pracę na pełny etat z wynagrodzeniem 12,00 euro brutto
  • Premie za pracę w święta
  • Szkolenie wstępne – na miejscu
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Praca w terminie 01.05-31.10

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)