Oferty pracyMAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA [umowa o pracę bez pośredników]
MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA [umowa o pracę bez pośredników] Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie)
MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA [umowa o pracę bez pośredników] Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Operatora wózka widłowego- magazyniera,
które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowaną przy ulicy
•Turyńskiej 135 w Bieruniu (Centrum Logistyczne SPM)
Lub
•Turyńskiej 100 w Tychach (Fabryka Fiata)

Co oferujemy?:
•Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Bogaty pakiet socjalny ( prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół, wczasy pod gruszą, bony na święta)
•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i Kasy Zapomogowo –Pożyczkowej
•Możliwość korzystania ze stołówki zakładowej
•Możliwość korzystania z przewozów pracowniczych
•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Główne zadania przewidziane na stanowisku pracy:
•Załadunek oraz rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego
•Wydawanie towaru z magazynu
•Sprawdzanie dokumentacji magazynowej
•Dbanie o właściwy stan magazynowe
•Zachowanie norm i standardów BHP

Czego oczekujemy od kandydatów?
•Uprawnień na wózki widłowe
•Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
•Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
•Gotowości do podjęcia stabilnego i długotrwałego zatrudnienia

Osoby aplikując do Tychów prosimy o dopisek „Tychy”

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)