Oferty pracySpedytor
Spedytor Czestochowa (śląskie)
Spedytor Czestochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
Zapoznaj się z naszą ofertą i Aplikuj!

Uwaga - jeżeli obawiasz się wyzwań - nie aplikuj - piszemy to zupełnie poważnie.
Jeżeli nie potrafisz brać sprawy w swoje ręce - ta praca nie jest dla Ciebie

Obowiązki:
- nadzór i pozyskiwanie kontrahentów w ruchu międzynarodowym.
- realizacja obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień
- organizacja transportów
- kontakty z kierowcami, podwykonawcami i klientami

Kwalifikacje i wymagania:
- doświadczenie w branży spedycyjnej
- biegła znajomość min. jednego z języków krajów UE
- odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji handlowych
- umiejętność organizowania własnej pracy i podległych spedytorów
- wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
-motywacja do pracy z klientem i umiejętności negocjacyjne

-dyspozycyjność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

- możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spedycyjnej
- praca w mlodym zespole

TEL 510 607424

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)