Oferty pracyPracownik hali sklepowej - sprzedawca
Pracownik hali sklepowej - sprzedawca Sosnowiec (śląskie)
Pracownik hali sklepowej - sprzedawca Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kobiet do pracy w chińskim markecie. Praca polega na wykładaniu towaru (głównie odzieży, obuwia, artykułów gospodarstwa domowego, kosmetyków, zabawek) i oznaczaniu go odpowiednimi cenami. Do obowiązków pracownika będzie również należało dbanie o porządek w sklepie oraz praca na kasie.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagamy dyspozycyjności, gdyż sklep otwarty jest także w weekendy. Praca odbywa się na dwie, zazębiające się zmiany:

- zmiana pierwsza 9:00-17:00

- zmiana druga 11:00-19:00

W niedziele "handlowe" jedna zmiana od godziny 10:00 do 18:00.

Nasza oferta

Oferujemy umowę o pracę, możliwość zakupu towaru dostępnego w sklepie z rabatem.

Nie wymagamy książeczki sanepidowskiej (nie sprzedajmy artykułów spożywczych) ani kursu obsługi kasy fiskalnej. Obsługiwać kasę nauczysz się u nas. Nie wymagamy zakładania konta bankowego, wynagrodzenie otrzymasz "do ręki" ostatniego dnia miesiąca.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 kwietnia 2018)