Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Głubczyce (opolskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Głubczyce (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, dymanicznie rozwijającej się firmy z branży automotive, posiadającej stabilny kapitał - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. MUR/2103

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii parku maszynowego
  • uczestnictwo w przeglądach,
  • prace montażowe.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • motywacja oraz chęć do pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej,
  • zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • rozbudowany pakiet szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenie,
  • pracę do poniedziałku do piątku,
  • bezpłatne przewozy pracownicze,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)