Oferty pracyTechnik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia)
Technik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia) Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie)
Technik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia) Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 9 dni

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej gwarantującej stabilne zatrudnienie, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. TURB/2403

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii parku maszynowego,
  • udział w przeprowadzanych konserwacjach oraz przeglądach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • gotowość i chęć do nauki oraz szkoleń.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie,
  • profesjonalne szkolenia,
  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)