Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna)
Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna) Łódź, Kraków, Opole, Gdańsk, Katowice, Kielce, Region Parys (łódzkie)
Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna) Łódź, Kraków, Opole, Gdańsk, Katowice, Kielce, Region Parys (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 9 dni

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Branża Chemiczna)

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PH/2503

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywna promocja i sprzedaż surowców chemicznych przeznaczonych do produkcji tworzyw sztucznych,
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami oraz utrzymywanie dotychczasowych kontaktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ofertowanie,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany kierunek chemia lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w obszarze B2B,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra obsługa komputera (w tym pakiet MS Office),
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie kraju.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na międzynarodowym rynku,
  • pełne wdrożenie produktowe,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)