Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 10 dni

Dla naszego Klienta - firmy o stabilnym kapitale, działającej w branży automotive, posiadającej siedzibę w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MUR/2703

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii,
  • dokonywanie napraw układów mechanicznych,
  • usuwanie usterek z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydrauliki siłowej,
  • znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)