Oferty pracyInżynier Jakości
Inżynier Jakości Strzelce Opolskie, Krapkowice (opolskie)
Inżynier Jakości Strzelce Opolskie, Krapkowice (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, nowoczesnej i intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą okolicach Strzelc Opolskich - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref. IJ/2803

Najważniejsze obowiązki:

  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu,
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji,
  • sprawdzanie zgodności procesu i produktu na podstawie planów,
  • przeprowadzanie działań korygująco-zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi,
  • przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu,
  • pracowywanie raportów i zestawień jakościowych,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej,
  • stały kontakt z klientem zagranicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • wiedza z zakresu norm ISO TS 16949, ISO 9000,
  • znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • udział w intensywnym rozwoju firmy i możliwość wpływania na jej kształt,
  • duże możliwości rozwoju i awansu,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki w postaci świadczeń socjalnych.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)