Oferty pracyMłodszy Serwisant
Młodszy Serwisant Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
Młodszy Serwisant Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 10 dni

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, posiadającej siedzibę w Bytomiu i działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Serwisant

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. MS/1202

Najważniejsze obowiązki:

  • instalacje, serwis i konserwacje maszyn w siedzibie firmy klienta,
  • praca mobilna na terenie Polski.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, dynamiczną pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia produktowe (również zagraniczne),
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)