Oferty pracyInżynier Procesu (Aluminium)
Inżynier Procesu (Aluminium) Tychy (śląskie)
Inżynier Procesu (Aluminium) Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 9 dni

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu (Aluminium)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IPA/0501

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z Kierownikami/Inżynierami Projektu w zakresie projektu w obszarze inżynierii inżynierii obróbki i montażu aluminium oraz prowadzenie wszystkich jego etapów (harmonogram, koncepcja, wykonalność, projektowanie, konstrukcja, prototypowanie, try-outs, odbiory wstępne i końcowe, rozpoczęcie produkcji, zmiany inżynieryjne itd.),
  • nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu,
  • stała współpraca z klientami, dostawcami oraz innymi działami firmy w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, kosztów, jakości i realizacji wszystkich faz harmonogramu projektów nowych uruchomień, zmian inżynieryjnych, ulepszeń jakościowych, ciągłej poprawy efektywności i programów redukcji kosztów,
  • udział przygotowywaniu zapytań ofertowych do dostawców (w zakresie technicznym),
  • udział w negocjacjach z klientami i dostawcami w zakresie inżynierii spawalni i montażu,
  • wspomaganie procesu wyceny wyrobów, kosztów narzędzi i nakładów kapitałowych,
  • rozwijanie procesu w obszarze inżynierii obróbki i montażu aluminium, analizowanie wykonalności procesu według wymaganych norm i standardów celem zapewnienia optymalnej efektywności,
  • analizowanie czasu wytworzenia, normowanie stanowisk pracy, przygotowywanie raportów, kart, dokumentacji technicznej, rysunków, specyfikacji materiałowej/pakowania oraz danych do systemu SAP na podstawie wymogów klientów, dostawców oraz innych działów firmy,
  • nadzór nad zapisami i dokumentacją techniczną,
  • stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu i procesu z obowiązującymi normami, standardami, specyfikacją klienta oraz wymaganiami innych działów firmy,
  • opracowywanie oceny ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
  • raportowanie do Kierownika Działu Technicznego i Rozwoju.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru inżynierii materiałowej, metalurgii, spawalnictwa itp.,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • doświadczenie w obszarze obróbki i montażu aluminium,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu SAP,
  • umiejętność opracowywania ocen ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w w dużej, międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia dodatkowe.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)