Oferty pracyTechnik Utrzymania Ruchu
Technik Utrzymania Ruchu Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
Technik Utrzymania Ruchu Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 10 dni

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. TUR/202/17

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych naprawach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)