Oferty pracyCieśla dachowy - austriackie warunki zatrudnienia
Cieśla dachowy - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria)
Cieśla dachowy - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Cieśla dachowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wykonanie i montaż więźb dachowych

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie (+ świąteczne i urlopowe)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV(mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne , itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: C.DACH/AT/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)