Oferty pracyDrukarz (offsetowy lub cyfrowy)
Drukarz (offsetowy lub cyfrowy) Blindheim (Niemcy)
Drukarz (offsetowy lub cyfrowy) Blindheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 10 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Drukarz (offsetowy lub cyfrowy)

Zakres obowiązków:

Drukarz cyfrowy:

- obsługa drukarek fotograficznych firmy  Hp, Xerox, Kodak

- drukowanie zdjęć, kalendarzy

Drukarz offsetowy:

- obsługa drukarek offsetowych firmy Heidelberg

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce: Blindheim lub Nördlingen (drukarz offsetowy), Blindheim (drukarz cyfrowy)

- wynagrodzenie: od 10,50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny (płatne 125% stawki podstawowej, wypłacane co miesiąc)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie na danym stanowisku

- znajomość języka niemieckiego w stopniu  komunikatywnym

- posiadanie własnego samochodu mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)