Oferty pracyDrukarz (offsetowy lub cyfrowy)
Drukarz (offsetowy lub cyfrowy) Blindheim (Niemcy)
Drukarz (offsetowy lub cyfrowy) Blindheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Drukarz (offsetowy lub cyfrowy)

Zakres obowiązków:

Drukarz cyfrowy:

- obsługa drukarek fotograficznych firmy  Hp, Xerox, Kodak

- drukowanie zdjęć, kalendarzy

Drukarz offsetowy:

- obsługa drukarek offsetowych firmy Heidelberg

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce: Blindheim lub Nördlingen (drukarz offsetowy), Blindheim (drukarz cyfrowy)

- wynagrodzenie: od 10,50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny (płatne 125% stawki podstawowej, wypłacane co miesiąc)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie na danym stanowisku

- znajomość języka niemieckiego w stopniu  komunikatywnym

- posiadanie własnego samochodu mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)