Oferty pracyMonter Wentylacji - Norwegia
Monter Wentylacji - Norwegia Norwegia (Norfolk)
Monter Wentylacji - Norwegia Norwegia (Norfolk) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

W związku z nową ofertą pracy zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Monter Wentylacji

Ilość wakatów: 10

Miejsce pracy: Norwegia

Nr. ref.: Wentylacja 1/18

Obowiązki:

• montaż systemów wentylacji

Wymagania:

• min. 2 letnie potwierdzone doświadczenie w zawodzie

• znajomość rysunku technicznego

• umiejętność pracy samodzielnej

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:

• długoterminowe kontrakty (pełen etat)

• atrakcyjne wynagrodzenie od 195 Nok/h zależne od doświadczenia

• pracę w stabilnej dużej firmie

• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH

• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Prosimy o przesłanie  CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)