Oferty pracyPracownik kanalizacji/pomocnik - niemieckie warunki zatrudnienia
Pracownik kanalizacji/pomocnik - niemieckie warunki zatrudnienia Paderborn (Niemcy)
Pracownik kanalizacji/pomocnik - niemieckie warunki zatrudnienia Paderborn (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu :14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik kanalizacji/pomocnik

Miejsce pracy: Niemcy – Paderborn

Zakres obowiązków:
- monitorowanie sieci kanalizacyjnej
- usuwanie awarii
- przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KANAL/DE/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)