Oferty pracyOperator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia
Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Gedern (Niemcy)
Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Gedern (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Gedern

Zakres obowiązków:
- ustawianie i obsługa tokarek, frezarek
- konfigurowanie i monitorowanie maszyn CNC oraz centra operacyjne CNC
- kontrola i pomiar gotowych elementów

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)