Oferty pracyFrezer CNC lub stolarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia
Frezer CNC lub stolarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Gemünden Am Main (Niemcy)
Frezer CNC lub stolarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Gemünden Am Main (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 10 dni

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Frezer CNC lub stolarz CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Gmünden am main

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC
- ustawianie maszyn i kontrola pracy
- kontrola wykonywanych części i nadzór jakościowy

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: FREZ/STOL/DE/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)