Oferty pracyPracownik produkcyjny (LPHK/04/17)
Pracownik produkcyjny (LPHK/04/17) Weegree Kraków (małopolskie)
Pracownik produkcyjny (LPHK/04/17) Weegree Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień zgodnie z planem produkcyjnym.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz wydajnościowych na stanowisku pracy.
  • Obróbka końcowa zrealizowanych nakładów.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne.
  • Dobra spostrzegawczość, umiejętność rozróżniania kolorów, dbałość o szczegóły.
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
  • Pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny: 882-167-625

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano wczoraj