Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaż Produktów Finansowych(Kalisz))
Specjalista ds. Sprzedaż Produktów Finansowych(Kalisz)) Profi Credit Polska S.A. Kalisz (wielkopolskie)
Specjalista ds. Sprzedaż Produktów Finansowych(Kalisz)) Profi Credit Polska S.A. Kalisz (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Dołącz do najlepszych!

Zacznij zarabiać już teraz.

Współpraca z PROFI CREDIT to:

  • Jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce

  • Część międzynarodowej korporacji, działającej w 5 krajach Europy

  • Ponad 10 lat na polskim rynku

  • Stawia na rozwój swoich pracowników i współpracowników

  • Opis Stanowiska:

  • -bardzo wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)

  • dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)

  • wizytówki, materiały reklamowe,

  • bezpłatne szkolenia

  • nielimitowana wysokość wynagrodzenia

  • umowa zlecenie/ działalność – elastyczne godziny pracy

:Oczekujemy od Ciebie

 -realizowania wyznaczonych celów

-aktywnego pozyskiwania klientów

-pozytywnego nastawienia

-dyspozycyjności i odpowiedzialności

-niekaralności

Oferujemy:

-ciągłe wsparcie Kierownictwa w zakresie produktu, obsługi klienta i spraw nietypowych - na każdym etapie pracy,

-Bardzo wysokie stawki prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

-Comiesięczne dodatkowe nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych Doradców,

-Elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 833)”

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano dzisiaj
Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski (łódzkie)