Oferty pracySpecjalista ds. rekrutacji (ALN/08/17)
Specjalista ds. rekrutacji (ALN/08/17) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. rekrutacji (ALN/08/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE  jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla (rynek polski/zagraniczny).
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Kandydatami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie).
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy jednośladem.
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! - http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Genk (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Gogolin (opolskie)
Bruksela (Belgia)
Opublikowano 24 września 2018