Oferty pracySpecjalista ds. Ekspansji na rynek niemiecki (WSP/09/17)
Specjalista ds. Ekspansji na rynek niemiecki (WSP/09/17) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. Ekspansji na rynek niemiecki (WSP/09/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. Ekspansji na rynek niemiecki

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów biznesowych z branży rekrutacyjno-outsourcingowej oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług outsourcingowych-Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych.
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 5431840

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ozimek (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Opole (opolskie)