Oferty pracyPrzedstawiciel ds. Obsługi Klienta
Przedstawiciel ds. Obsługi Klienta Profi Credit Polska S.A. Gdynia (pomorskie)
Przedstawiciel ds. Obsługi Klienta Profi Credit Polska S.A. Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Profi Credit Polska S.A. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje:

Specjalistów ds. Obsługi Klienta

Miejscowość:   Gdynia i powiat gdyński

Zakres obowiązków:

- obsługa wniosków przekazywanych z infolinii
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy,
- sprzedaż produktów kredytowych
- przyjmowanie i weryfikację wniosków oraz informacji składanych przez klientów,
- profesjonalna obsługa Klientów w zakresie świadczonych usług,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- niekaralność
- samodzielność,
- własna inicjatywa w działaniu,
- dokładność i systematyczność w realizacji założonych zadań,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • wsparcie marketingowe
  • materiały reklamowe
  • partnerską atmosferę w zespole
  • wsparcie techniczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)” .

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wschowa (lubuskie)
Opublikowano dzisiaj
Mszczonów (mazowieckie)
Poddębice (łódzkie)